Këngëtari “thyen” heshtjen! Ylli Limani flet për lidhjen me Altuna Sejdiun

Kliko per me shume info

YLL-LIMANI-TUNATuna dhe Ylli Limani janë përfolur mjaft këto javë për një lidhje të mundshme dashurie.

Disa foto të publikuara prej tyre, ku Ylli shfaqet duke e përqafuar Tunën e duke i vendosur duart paska aty ku nuk duhej, e më pas një video e publikuar në Tuna ku ajo zgjonte Yllin nga gjumi, bëri që të aludohej se mes tyre kishte nisur një romancë.
Por në një intervistë në ‘In Tv’ Ylli ka mohuar se mes tyre ka një lidhje dashurie, por ai ka thënë se ka një dashuri të pastër por vetëm si miq. Ai gjithashtu ka zbuluar se shumë shpejt do të lancojë edhe një këngë në bashkëpunim me Tunën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.