Librazhd, makina e blinduar del nga rruga, një i plagosur

Kliko per me shume info

aksident-tr-drNjë aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në Librazhd, ku është përfshirë një automjet i blinduar.

Policia njofton se bëhet fjalë për një mjeti të liçencuar për transportin e parave, i cili ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Për pasojë, një person ka mbetur i lënduar.

Kliko per me shume info

Shkak për aksidentin dyshohet të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara, shtojnë burimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.