Letra që përloti botën! Ish e dashura e Jim Carrey vrau veten pas këtyre fjalëve

Kliko per me shume info

jim-carreyIsh e dashura e Jim Carrey, Cathriona White, u nda nga jeta vetëm pak kohë pasi u nda nga i dashuri i saj, vitin e kaluar. Bukuroshja irlandeze humbi jetën në shtëpinë e saj shtatorin e kaluar si pasojë e overdozës së ilaçeve.

Një letër për Jim Carrey është gjetur në shtëpinë e White, e cila është publikuar nga “TMZ”, në të cilën jepen detaje se si ajo ishte ndjerë pasi marrëdhënia e saj me Carrey kishte marrë fund. Ajo gjithashtu i kishte kërkuar falje atij duke u shprehur se kishte dhënë më të mirën e saj dhe gjithashtu i kishte lënë amanet që të ishte ai që do planifikonte funeralin e saj.

Kliko per me shume info

“Kam kaluar 3 ditë të tmerrshme që ti nuk je këtu. Mund të vazhdoj të lëndohem dhe të përpiqem ta marr veten, mund ta bëj por kësaj radhe nuk e kam këtë dëshirë”, ka shkruar ajo në letër. “Më vjen keq që mendon se unë nuk kam qenë pranë teje, kam bërë më të mirën e mundshme. Nuk di fare se si funksionin funerali por ti je familja ime, kështu që çfarëdo që të zgjedhësh, do jetë në rregull. Të lutem më fal. Unë nuk jam për këtë botë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.