Ledri bëhet “tapë” gjatë 30-vjetorit?! Ja çfarë bëri ai

Kliko per me shume info

ledri-vulaReperi Ledri Vula kujton ende festën e ditëlidjes së tij duke postuar herë pas here video dhe foto të ndryshme në rrjete sociale.
Këtë herë reperi ka postuar një video ku tregon sesi është hedhur në pishinë nga një lartësi e konsiderueshme në lokalin ku po festohej 30-vjetori i tij.

Ai ka lënë të kuptohet se në këtë video nuk është shumë esëll.

That drunk dallendyshe #birthday project ?

A video posted by Ledri Vula (@ledrivula) on

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.