Ledion Liço krijon skenën e Titanikut, por jo me Sara Hoxhën… (Foto)

Kliko per me shume info

ledion-lico-titanikLedion Liçon e kanë krahasuar shpesh, gjatë adoleshencës, me aktorin e njohur të Titanikut, Leonardo DiCaprio, por në këtë foto të fundit, na e ka rikujtuar këtë krahasim të hershëm.

Në të vërtetë, Liço është thjesht duke shijuar kënaqësinë e ajrit që përplaset dhe horizontin e kaltër teksa anija, apo jahti ku ka hipur çan detin, por një komentues i shkruan në foton që prezantuesi ka ndarë me publikun “Që i vogël e ke pas fiksim Leon, as tani që u rrite nuk e le…”

Kliko per me shume info

Dhe Jacku i interpretuar nga Leo, ka një skenë të ngjashme ku thërret “Unë jam mbret”…

Por skena më e njohur është kur ai merr edhe Rozën dhe të dy hapin krahët para erës së oqeanit. Kështu që ne po presim një foto me Sarën, e cila është në pritje të fëmijës së tyre të parë, shkruan revista Class. Edhe pse duke pritur bebe, këto janë muajt më të përshtatshëm për të për të udhëtuar dhe për të kaluar pushime aktive, si këto në anije.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.