Familjen apo karrierën?! Ja përgjigjja befasuese e Ledion Liços

Kliko per me shume info

ledioniKa vetëm pak ditë që moderatori Ledion Liço publikoi lajmin e se ai dhe e fejuara e tij Sara Hoxha janë në pritje për tu bërë prindër.

‘Të lumtur, të tre ne” shkroi Ledioni në postimin e tij, të cilin e ndau me fansat në rrjetet sociale.
Kaq mjaftoi për të vërshuar urimet për çiftin më të komentuar të momentit.

Kliko per me shume info

Por duket se ky lajm nuk ishte i papritur nëse i referohemi një interviste apo statusi të Ledionit në Instagram ku shprehte dëshirën për të qënë baba. I pyetur nga gazeta Panorama për këtë ndryshim në jetën e tyre dhe nëse ishte e planifikuar prej tyre Ledioni u përgjigj: “Ishte e dëshiruar!

Po si do të ndryshojë jeta e çiftit të ri të cilët janë në kulmin e karrierës së tyre në televizion dhe si do e menaxhojnë kohën mes punës dhe prindërimit?

“ Nëse do më duhet të zgjedh mes karrierës dhe familjes, gjithmonë do të zgjedh këtë të fundit” është shprehur moderatori.

Kujtojmë se dyshja kanë kurorëzuar lidhjen e tyre në fejesë disa muaj më parë në një ceremoni mjaft privatë dhe larg vëmendjes së publikut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.