Publikohet foto, Ledioni “shkrin” talentin, ja si gatuan për Sara Hoxhën

Kliko per me shume info

ledioni-sara-hoxhaSa prej jush presin që i dashuri të gatuajë për ju?

Në fakt, ka disa arsye pse femrat pëlqejnë që meshkujt të gatuajnë  për to. Së pari sepse është seksi, sepse nuk është e nevojshme të dalësh jashtë për një darkë romantike dhe sepse kjo ju dallon nga meshkujt e tjerë, shkruan ‘Intv’. Ledion Liço duket se i di mirë të gjitha këto ndaj dhe e ka marrë situatën në dorë. Krahas aftësive në prezantim, Ledioni i është futur punës këtë herë në kuzhinë duke na bindur se ka talent edhe në gatim.

Kliko per me shume info

Lule kungulli të mbushura ka qenë pjata e destinuar për Sarën e cila nuk ia ka kursyer komplimentat të fejuarit. Gjithçka është dokumentuar në Snapchat ku në fotot, para dhe pas gatimit, prezantuesi ka shtuar: “I kam tejmbushur, por Sara tha që ishin të shijshme” E kush e vë në dyshim? Një gjest i vogël përkushtimi që provon edhe njëherë se dashuria kalon nga stomaku.

ledioni-sara

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.