U largua nga banesa, gjendet 65-vjecari në Durrës

Kliko per me shume info

burri-durresPolicia e Durrësit ka bërë të mundur gjetjen e të moshuarit që ishte larguar mesditën e djeshme nga banesa.
Ai është 65-vjeçari Maksim Tarja, banues në Tiranë. Tarja kishte ardhur me familjen për të kaluar pushimet në Durrës dhe rreth mesditës ishte larguar nga banesa.

Tarja vuan nga skleroza prej disa vitesh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.