Largimi Mancinit; dëme financiare për zikaltërsit

Kliko per me shume info

mancini22Mesa duket largimi i Mancinit nga zikaltërsit pengohet vetëm nga dëmet financiare që ai largim sjell. Dashuria mes Interit dhe Mancinit ka mbaruar, dhe asgjë nuk e mban më aty. Nëse Thohir mendon ta shkarkojë trajnerin nga Jesi, së bashku me gjithë stafin e tij,Interi është i detyruar që në 12muajt e ardhshëm të paguajë 14 milionë euro.

Një shumë e konsiderueshme për financat e zikaltërve, që janë ende me probleme sa i përket “fair play”-t financiar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.