Si e përplasi ky njeri Lamborghinin 400 mijë paundsh

Kliko per me shume info

lamborghiniLamborghini me vlerë 450 mijë paund është nje makine enderrash.

Mendimi që t’a përplasni atë është edhe më absurd, por ja që ndodh dhe kështu.

Kliko per me shume info

Një fotograf ngriu në vend, kur përplasi makinën e shefit të tij në dritaren e një dyqani të makinave luksoze, teksa po e lëvizte për të gjëtur një pozicion më të mirë për ta fotografuar.

Ai shtypi gabimisht gazin dhe u përplas me xhamin e dyqanit Amari Super Cars në Preston.

Fatmirësisht makina nuk pësoi dëme dhe fotografi nuk u pushua nga puna. Një prej punonjësve të këtij dyqani, për “MailOnline” tha se kjo Lamborghini është tepër e rrallë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.