Lamborghini 200 mijë eurosh tërheq karrocën me dhi

Kliko per me shume info

Lamborghini-t janë makina luksi, por nuk shërbejnë vetëm për adrenalinë dhe shpejtësi, gabohet.

Në Youtube po merr me shpejtësi klikime një video e hedhur nga Joseph Criniti. Nga pamjet e publikuara prej tij shihen dy të rinj në makinën 200 mijë euroshe, e cila nga pas tërheq një rimorkio të mbushur plot me dhi.

Pas kësaj xhiroje, dhitë mund të mburren se janë tërhequr nga një Lamborghini.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.