Superlajm për Kukësin, ja surpriza në ndeshjen me Austrinë e Vjenës!

Kliko per me shume info

kukesi-CopySkuadra e Kukësit do ta luajë ndeshjen e dytë ndaj Austrisë së Vjenës me tifozë. Klubi i ka bërë kërkesë UEFA-s për të hequr dënimin. Kjo është pranuar nga ky institucion dhe në këtë mënyrë verilindorët do të kenë një armë më shumë.

Njoftimi

Kliko per me shume info

Klubi vë në dijeni të gjithë tifozët se ndeshja e kthimit në mes të F.K. Kukësi dhe Austrisë së Vjenës do të luhet me tifozë. Kërkesa e klubit ndaj UEFA-s për të luajtur ndeshjen e dytë me tifozë është pranuar nga Institucioni më i lartë i futbollit në Evropë. Përgjigja sapo ka mbërritur në zyrat e klubit.

Në këtë mënyrë ndeshja e kthimit në stadiumin “Elbasan Arena” do të gjejë tifozët e ekipit në tribuna. Së bashku ne mundemi!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.