Gjendet një kufomë e dekompozuar në Shkodër, është e seksit mashkull

Kliko per me shume info

kufomaNjë kufomë e dekompozuar është gjetur në një tokë arë private në fshatin Kuç të Shkodrës.

Mësohet se kufoma e paidentifikuar i përket seksit mashkull dhe është me gjatësi 1.70 cm.

Kliko per me shume info

Këto janë të dhënat e para të mjekësisë ligjore në Shkodër, ndërsa kufoma u dërgua në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Tiranë për ekzaminime më të mëtejshme, për të bërë të mundur identifikimin e viktimës dhe prej sa kohësh ka humbur jetën.

Nuk dihet ende nëse viktima është vrarë apo bëhet fjalë për vdekje aksidentale. Kufoma u gjet mesditën e djeshme nga pronari i tokës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.