Krokodili tmerron pushuesit, kalon mes shezlloneve e futet në det

Kliko per me shume info

KROKODILI-DETNjë krokodil ka vënë në panik pushuesit në plazh, pasi ka kaluar mes për mes shezlloneve e më pas është futur në det. Ngjarja ka ndodhur Palancar Beach, në ishullin meksikan Cozumel. Pushuesit u larguan menjëhëre nga rojet e palzhit, por njëri prej tyre arriti të nxjerrë telefonin dhe të fiksojë momentet e frikshme.

Krokodili ishte arratisur nga parku natyral “Punta Sur Eco Beach Park” që gjendet shumë pranë ishullit, shkruan “Daily Mail”.

View post on imgur.com

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.