Kristin Prengaj e papërmbajtshme në Instagram! Ja fotot që ka publikuar

Kliko per me shume info

kristin-prengajAjo është gjithnjë në formë dhe diçka të tillë e tregon në shumicën e fotove që poston.
Këtë herë e shohim modelen Kristin Prengaj në disa foto të reja, ku ka ekspozuar trupin e saj.

Modelja fotot i ka plotësuar në Instagram ku edhe kanë “shpërthyer” komentet e fansave të cilët janë të mrekulluar për format e saj bombastike.

?

A photo posted by Kristin Prengaj (@iamkristinprengaj) on

Kliko per me shume info

?

A photo posted by Kristin Prengaj (@iamkristinprengaj) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.