Kristi Prengaj topless në emisionin e Ermal Mamaqit… (Foto)

Kliko per me shume info

kri_1469877560-3920262Një foto e Kristi Prengaj, topless, e shtrirë në shazlon duke ekspozuar trupin e saj ‘’HOT’’. E pyetur nga mediat rozë se cfarë kërkon Kristi në emisionin e tij, Ermali me batutë iu përgjigj se do t’I bëj fresk atij dhe do të gëzojë stafin e Klanit me rroba banjo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.