Kristen Stewart një vajzë e keqe? (Foto)

Kliko per me shume info

36BCE77800000578-3716587-image-a-34_1469937117170Pas lajmit të bujshëm mbi lidhjen e saj me producenten Alicia Cargile, Kristen duket se po I pëlqen të jetë në sy të mediave rozë. Këtë herë ajo paraqitet si një vazjë e keqe. E fotografuar nga paparacit, ylli I Twilight paraqitet me dy djem në një zonë parkimi. Jo vetëm kaq, ajo shikohet duke konsumuar një cigare. Me flokë të shkatërruar, ajo paraqitet si një moskokëcarëse dhe drejt një rruge jo të mirë. Mos po kthehet ajo në një vajzë e keqe?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.