Kompanitë e basteve tallen me Portugalinë, ja çfarë bëjnë!

Kliko per me shume info

portugali-francePortugalia dhe Franca do të përballen mbrëmjen e nesërme duke nisur nga ora 21:00, në finalen e Kampionatit Europian të Futbollit që zhvillohet në Francë.

Ekipi vendas shihet si favoriti absolut në përballjen me Portugalinë, të paktën siç bëhet e ditur nga kompanitë e basteve sportive.

Kliko per me shume info

Fitorja e Francës kuotohet me 2.10, ndërsa fitorja e Portugalisë është kotuar me koeficientin 4.45.

Ndërsa, Barazimi ka kuotën 3.10.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.