Kodheli: Ushtarakët shqiptarë në Turqi janë të sigurt

Kliko per me shume info

kodheli-natoMinistrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, përmes një postimi në rrjete sociale, deklaroi se i gjithë personeli dhe studentët ushtarakë shqiptarë në Turqi janë shëndoshë e mirë.

Po ashtu, ajo qetësoi të gjithë familjet e atyre, duke thënë se janë të sigurt.

Kliko per me shume info

“Personeli dhe studentët ushtarakë shqiptarë në Turqi janë shëndoshë e mirë dhe të gjithë janë të sigurt!”, shkroi ajo në “Facebook”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.