Kim Kardashian mori 700.000 dollarë për 1 orë, ajo që bëri do ju habisë

Kliko per me shume info

kim-2Kim Kardashian ka arritur të kthejë pasionin e saj për selfie-t në punë, edhe madje me pagë shumë të mirë.

Sipas New York Post, ylli hullivudian përfitoi në shifër prej 700.000 dollarësh vetëm për prezencën e saj në një festë në Hamptons të New York-ut dhe për selfiet që bëri me të pranishmit për rreth një orë, shkruan Class.

Kliko per me shume info

Ajo mbërriti atje me avionin e saj personal e shoqëruar nga shoku i saj Jonathan Cheban dhe sigurisht nga truproja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.