Kim Kardashian dhe Kanye West rrezikojnë 3 vjet burg, ja pse

Kliko per me shume info

kim kanyeCifti Kim Kardashian dhe Kanye West rrezikojnë deri në tre vjet burgim.

Kjo pasi ekipi mbrojtës i këngëtares Taylor Swift do ti padisë ata për shkak të incizimit pa leje të një telefonate mes saj dhe bashkëshortit të Kim.

Kliko per me shume info

“Ekipi i Tejlorit beson se Kejne dhe Kim kanë thyer ligjin. Ata kanë nisur një mision për të shkatërruar Tejlorin, por mund të ketë pasoja të mëdha sepse kanë bërë thirrjen telefonike nga Kalifornia ku është e ndaluar incizimi i telefonatave pa leje”, ka thënë një burim për “The Sun”.

Nëse çifti zbulohet se ka thyer ligjin në Kaliforni, rrezikojnë të dënohen deri në 3 vjet burg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.