Kim Kardashian “thyen” internetin

Bukuroshja Kim Kardashian zë faqet e para të mediave të showbizit në mbarë botën. Së fundi ylli i Reality Show-t në SHBA, është pjesë e videoklipit të këngës më të fundit të këngëtares Fergie, Milf Assamble.

Kardashian shfaqet shumë provokuese teksa lahet me qumësht duke bërë dush. Përveç 35 – vjeçares në klip marrin pjesë edhe një sërë yjesh e modelesh të njohura si Krisi Teigen, Sia’ra, Alesandra Ambrosio, Xhema Uard etj.

LEXO EDHE:  FOTO/ Incident i papritur, Eneda Tarifa rrëzohet live në skenë

Reagimet në internet për këngën ku merr pjesë Kim Kardashian ishin të shumta dhe u cilësua si më e nxehta e këtij viti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here