E mbani mend Kevin tek “I vetem në shtëpi”? Ja si duket sot dhe cfarë bën

Kliko per me shume info

vetem-ne-shtepiPasi u tërhoq nga aktrimi, Macaulay Culkin i njohur ndryshe si Kevin te filmi “I vetëm në shtëpi”, ka thënë se ai tashmë është duke e kaluar kohën e tij të lirë, si pjesë e personelit që shoqërojnë personazhe të famshëm.

35-vjeçari u shfaq për të konfirmuar daljen e tij nga Hollivudi në fillim të këtij viti, kur ai njoftoi se ishte tërhequr tërësisht nga aktrimi.

Kliko per me shume info

Në një intervistë për “New York Times”, aktori i filmit “Home Alone” tregoi se ishte i detyruar që të dilte në orën 2:00 ose 4:00 të mëngjesit, vetëm që t’ju shmangej paparacëve. Po ku punon sot Macaulay Culkin?

Edhe përse është tërhequr nga aktrimi, ai ka preferuar të qëndrojë në prapaskenë. Së fundmi ai ka filmuar një reklamë për Compare the Market, duke shmangur kështu të qenit në qendër të vëmendjes. Në vend të kësaj, puna e tij është tashmë në prapaskenë si një pjesëtar i ekuipazhit që shoqëron Adam Green dhe Har Mar Superstar. Culkin ka performuar gjithashtu me bandën e tij Pizza Underground./Shekulli/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.