Kërkesa për divorc kthehet në tragjedi, babai vret vajzën dhe bashkëshorten

Kliko per me shume info

angli-policiaNjë 57 vjecar ka vrarë vajzën 19-vjece dhe bashkëshorten e tij në Britaninë e Madhe. Pas një martese 26-vjecare, gruaja i ka thënë 57-vjecarit se do të divorcohet, gjithcka ka marrë fund.

Lance Hart nuk e ka pritur mirë këtë lajm e si pasojë ka vrarë vajzën e tij dhe më pas gruan Claire, 50 vjec.

Kliko per me shume info

Sipas mediave vendase, Hart kreu më pas vetëvrasje me armën e zjarrit të cilën e kishte marrë me vete. E gjithë ngjarja ka ndodhur pranë një vendparkimi të një kompleksi sportiv noti në Spalding të Linkonshajërit.

Mediat britanike shkruajnë se gjatë hetimit një i afërm i familjes Hart ka konfirmuar problemet në çift, por ka shtuar se nuk ka qenë në dijeni pse ishin shkaktuar ato.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.