Kërcënohen me armë dy vëllezërit shkodranë, arrestohet njëri autor

Kliko per me shume info

policia-shkoder-1Dy vëllezër janë kërcënuar me armë ditën e djeshme në fshatin Prekal të Shkodrës nga dy persona të tjerë, nga të cilët njëri është arrestuar.

Në prangat e policisë ra Marjan Guri 25 vjeç dhe është shpallur në kërkim bashkëpunëtori i tij B.M 19 vjeç.

Kliko per me shume info

Pas një konflikti që patën me vëllezërit M.M 23 vjeç dhe M.M 21 vjeç, këta të fundit u kërcënuan me armë. Të dyshuarit akuzohen për armëmbajtje pa leje dhe kanosje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.