Befason këngëtarja shqiptare: Nuk kam dashuruar asnjëherë në të vërtetë!

Kliko per me shume info

2795d990a27164229fc7bc2ce86ae195-1“Jo, jo. Kam qenë gjithë jetën e dashuruar, por asnjëherë në të vërtetë.” Kjo ka qenë përgjija e Marsela Çibukajt në një intervistë për “Gazetën Shqiptare”, teksa gazetarja e ka pyetur nëse ajo vazhdonte të ishte e dashuruar. Dhe arsyeja për këtë, siç është shprehur këngëtarja e njohur, është sepse njeriu i duhur nuk ka ardhur ende në jetën e saj. “Nuk e kemi gjetur ende princin e kaltër,” është përgjigjur Çibukaj, teksa më herët ka rrëfyer për angazhimet e saj artistike për këtë sezon.

Këngëtarja ka rrëfyer se momentalisht është në turne këngëtaren Noemi si dhe ka treguar se ka realizuar disa puntata për një emision televiziv që do të transmetohet në televizionin italian “Canale 5”. Ajo gjithahstu do të jetë edhe në Shqipëri në kuadër të disa projeketeve të tjera, siç është festivali multikulturor i Beratit, që do të mbahet më 22 korrik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.