Këngëtarja “tërbon” plazhin, ja çfarë sjell për pushuesit!

Kliko per me shume info

keeeeTulisa Contostavlos po kalon ditët mrekullueshme në plazhet e bukura të Portugalisë dhe këto foto e pasqyrojnë më së miri këtë.Këngëtarja 27-vjeçare duke thjesht e mrekullueshme.

Duket se gjatë stinës së dimrit ka punuar shumë në palestër për të qenë sa më në formë gjatë verës. Dhe këtë e ka arritur më së miri.Tulisa mbante veshur bikini të bardhe, të cilin e tregonin vërtet mjaft seksi.

Kliko per me shume info

1467459720 tulisa11467459858 tulisa141467459881 tulisa17

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.