Zhvishet këngëtari kosovar, tregon “muskujt” në plazh!

Kliko per me shume info

zhh_1467800650-5178804Ai njihet si këngëtar me një stil të veçantë të muzikës.

Por përveç muzikës Shpat Deda, njihet edhe për pamjen e tij e që si duket kohët e fundit po i kushton rëndësi të madhe, pasi kjo duket nga format e tij trupore

Kliko per me shume info

Shpati ka publikuar një fotografi ku shihet i zhveshur në pjesën e sipërme të trupit, e që vërehen efektet e palestrës në trupin e tij.

Ndryshe përveç muzikës, Shpat Deda i cili është vëllai i deputetit Ilir Deda, është punësuar edhe në Bankën për Zhvillim dhe Rindertim. /Magazina.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.