Ndërron jetë Kenan Ismaili, autori i këngës “Vetëm 5 minuta”

lenan-ismajliKa ndërruar jetë Kenan Ismaili, kitarist i grupit “Foleja”, autor i këngës “Vetëm 5 minuta”.

Anëtarët e grupit kanë bërë me dije se Ismaili ka ndërruar jetë sot, duke ngushëlluar të afërmit dhe dashamirësit e këngës të kthyer në hit.

Kliko per me shume info

“Me dhimbje të thellë në zemër morëm lajmin për vdekjen e Kenan Ismailit, kitarist i ‘Grupit Foleja’. Autori i këngës ‘Vetëm 5 minuta’, padyshim kënga më e popullarizuar zbavitëse në trojet shqiptare, do të mbetet një kujtim për të gjithë adhuruesit e të ndjerit”, thuhet në njoftimin e grupit “Foleja”.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga i dashuri biznesmen, Françeska Jaçe ekspozon gjoksin

Kënga “Vetëm 5 minuta”, vijon të mbetet e dëgjuar, pavarësisht se ka shumë kohë që është hedhur në treg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here