Grabitet një kazino te “21 Dhjetori” në Tiranë, autori kishte pistoletë lodër

Kliko per me shume info

KAZINO-TIRANENjë hajdut ka realizuar një vjedhje në një kazino në Tiranë, duke marrë gjithë xhiron ditore.

Policia e Tiranës njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30 te kryqëzimi i “21 Dhjetorit” në një qendër lojërash fati.

Kliko per me shume info

Autori ka hyrë në kazino dhe duke kërcënuar punonjësin, ka marrë paratë që ishin mbledhur nga xhiroja ditore dhe ia ka mbathur.

Gjithçka e ka realizuar me pistoletë jo të vërtetë, por lodër.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe së bashku me grupin hetimor po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.