Kapricot e motit, stuhi shiu në gjithë vendin, shikoni cfarë ndodhi në Llogara

Kliko per me shume info

llogarajaAshtu sikurse ishte parashikuar, moti ka ndryshuar krejtësisht duke sjellë reshje të mëdha shiu dhe shtrëngata në disa zona të vendit.

Në Tiranë, Durrës dhe qytetet e tjera ka pasur reshje të dendura shiu dhe stuhi pasdreken e të premtes.

Kliko per me shume info

Po kështu, në zonën bregdetare duket se ka pasur rënie shiu.

Në LLogara janë fotografuar disa momente nga reshjet e shiut ku ka pasur edhe breshër.

Shumë qytetarë që kanë fotografuar atje kanë menduar se bëhej fjalë për borë. Shikueshmëria ka qenë tejet e vështirë për shkak të pranisë së madhe të shiut në ajër. /lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.