Prangoset i dënuari me 4 vite burg për mashtrim, ja emri

Kliko per me shume info

prangaNjë i kërkuar për mashtrim dhe i dënuar me 4 vite burg është vënë në pranga. Burime zyrtare nga Policia e Tiranës kanë bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme kanë arrestuar Shkëlzen Vatnikaj, 36 vjeç, banues në Tiranë.

Ky person është ndaluar pasi ishte i shpallur në kërkim sepse nga Gjykata e Beratit është dënuar me 4 vite burgim, për veprën penale “Mashtrimi”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.