Kapen me drogë 3 shqiptarë në Itali, ja emrat

Kliko per me shume info

policia-italianeTre shqiptarë përfunduan në pranga në Prato të Italisë, pasi shpërndanin drogë të llojeve kokainë dhe marijuanë.

Policia italiane arrestoi të premten në Prato, Agron Ibrahimin, 50 vjeç, Shkëlqim Karajn 32 vjeç dhe 26-vjeçarin Rigert Qosja. Në banesën e Agron Ibrahimit, në rrugën “Dora Baltea”, u sekuestruan 86 gr kokainë dhe një kg e gjysmë marijuanë.

Kliko per me shume info

Ndërsa dy të tjerët kishin blerë nga 50-vjeçari, 20 gr kokainë për ta rishitur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.