Kapen me drogë 3 shqiptarë në Itali, ja emrat

policia-italianeTre shqiptarë përfunduan në pranga në Prato të Italisë, pasi shpërndanin drogë të llojeve kokainë dhe marijuanë.

Policia italiane arrestoi të premten në Prato, Agron Ibrahimin, 50 vjeç, Shkëlqim Karajn 32 vjeç dhe 26-vjeçarin Rigert Qosja. Në banesën e Agron Ibrahimit, në rrugën “Dora Baltea”, u sekuestruan 86 gr kokainë dhe një kg e gjysmë marijuanë.

LEXO EDHE:  Droga në Fier, vajza me dy thika në çantë bën "të fortën" me efektivët e FNSH-së
Kliko per me shume info

Ndërsa dy të tjerët kishin blerë nga 50-vjeçari, 20 gr kokainë për ta rishitur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here