Ky është prind shembullor… ja cfarë bën (Foto)

Kliko per me shume info

36BC9F7600000578-0-image-a-24_1469927337164Ndonëse në këngët e tij paraqitet një reper rebel, në jetën e tij të përditshme, Kaney është një baba I shkëlqyer. Fotografuar nga paparacët, Kaney West, dukej shumë përkujdesur ndaj vajzës së tij të vogël, North.
E veshur me stil, vajza ishte mbështetur në supet e babait të saj, i cili me mimikën e tij shprehte shuëë dashuri dhe një shembull të mrekullueshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.