Ja çfarë kamere do të ketë iPhone 7

Kliko per me shume info

iphone7Një fotografi e re e publikuar në internet – që pretendon të jetë e modelit iPhone 7 të Apple i cili është në ndërtim e sipër – zbulon se kamera e celularit do të jetë shumë më e madhe se në modelet e mëparshme.
Pas fotografive që tregonin komponentët në iPhone 7 që mbështesnin dy SIM-kartela dhe deri në 2556GB hapësirë, një dyqan për rregullimin e celularëve në Kinë ka publikuar një foto të re në të cilën pretendon se është shfaqur një mostër e iPhone 7.

Sipas fotografisë, celulari ka një kamerë shumë më të madhe dhe porti për kufje ende shihet aty, transmeton Express.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.