E kush nuk do të donte të ushqehej nga këto kamariere super-seksi

kamarieret-seksiNjë restorant i ri në Berlin po tërheq vëmendjen duke lejuar klientët që të hanë zhveshur dhe gjithashtu duke i tërhequr ata me kamariere të cilat shërbejnë ushqimin po zhveshur.

Që nga hapja e tij në fillim të javës, restoranti ka pasur shumë sukses dhe i ka dhënë një kuptim krejtësisht tjetër frazës “ushqim i nxehtë”.

LEXO EDHE:  Kjo është korçera më e madhe në botë, 362 metra e gjatë dhe kushton aq sa nuk jua merr mendja (FOTO)
Kliko per me shume info

Në këtë restorant mund të hahet edhe veshur, por nëse do të zgjidhni t’i hiqni rrobat, hani falas. Atyre që kanë turp u ofrohet vetëm një pije falas.tchLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here