Më mirë e ëma se e bija! Ja nëna e Kallashit

Kliko per me shume info

kallashiiiShumë herë është shkruar në media rozë që kërcimtarja seksi Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi është rritur pa nënën e saj.

Ajo asnjëherë nuk ka folur për familjen, dhe fëmijërinë se si është rritur. Por, Gazeta Express ka zbuluar që Kallashi dhe nëna e saj janë takuar pas 22 vjetësh.

Kliko per me shume info

Nëna e Kallashit quhet Laura Gunga dhe jeton në Amerikë. Po, unë jam mami i saj, nuk jemi takuar 22 vite”, tha Gunga për Gazeta Express. Kallashi është gëzuar shumë për takimin e saj me nënën, ku ajo thotë se është emocionuar tej mase.

kallashiii1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.