Jul Deda bën ndërhyrje, por i del botoksi i skaduar, ja si ka ”përfunduar”

Kliko per me shume info

jul-deda-operacionOperacionet plastike tashmë janë bërë modë, aq sa të gjitha vajzat e showbizit ose jo, duken të gjitha njësoj.

Tashmë edhe aktori i humorit Julian Deda, ka vendosur të bëjë një ndërhyrje me ‘botoks’. Sigurisht që nuk është e vërtetë.

Kliko per me shume info

Shpërfytyrimi nga botoksi dhe ndërhyrje e ekzagjeruara nga operacionet estetike dhe plastike, duket se e kanë nervozuar aktorin. Ai ironizon ‘plastikë bërëset’ dhe ato të cilave operacionet nuk ju dalin me sukses. “Bëra një ndërhyrje të vogël tek mollëzat por më doli botoksi i skaduar”, shkruan aktori në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.