Jolie dhe Pitt nuk dinë të ndalen, prindër për herë të shtatë!

Kliko per me shume info

joliSa herë që flitet për një ndarje, Angelina Jolie dhe Brad Pitt vendosin që të birësojnë nga një fëmijë.

Angelina Jolie ka vendosur bashkë me bashkëshortin të adoptojnë një fëmijë tjetër.

Kliko per me shume info

Sipas informacioneve, ata janë duke kërkuar për një fëmijë në Afrikë. Gjashtë fëmijët e tjerë po presin me padurim pjesëtarin më të ri të familjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.