Të gjithë sytë te ky gjoks bombastik! Çfarë ndodh në klubet shqiptare të natës!

Kliko per me shume info

ld1Nora Istrefi dhe Ledri Vula nuk e kishin menduar se mund të eklipsoheshnin në një nga klubet e natës shqiptare.

Në fakt një nga bukuroshet që ndodhet në klub i ka lënë plotësiht në hije këngëtarët falë gjoksit e saj bombastik.

Kliko per me shume info

Fotot e mëposhtme janë “shih e shkruaj”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.