Fotot tronditëse të dhomës ku u gjet pa jetë Michael Jackson

Kliko per me shume info

jacksonKëto foto tronditëse tregojnë se si Michael Jackson i ka kaluar orët e fundit të jetës si një përdorues droge, raportojnë dy shkrimtarë.

Fotot tregojnë shishe droge, një këmishë të gjakosur dhe një kënd me foto fëmijësh në dhomën e tij të gjumit.

Kliko per me shume info

Shkrimtarët Mark Langhorne dhe Matt Richard kanë zbuluar detaje nga momentet e fundit të yllit të popit përpara se ai të shpallej i vdekur më 25 qershor 2009, në librin e tyre me titull “’83 Minutes: “The Doctor, The Damage, and the Shocking Death of Michael Jackson”.

Nga një ekstrat të publikuar nga “Radar”, dy shkrimtarët tregojnë pamje të ilaçve, oksigjenit dhe materiale të tjera mjeksore të vendosura në dhomën e gjumit të Michael në Los Angeles.TAR


http://i2.mirror.co.uk/incoming/article1948792.ece/ALTERNATES/s615b/Michael-Jacksons.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.