Iva Aliko ka nevojë për vëmendje, jep 1000 euro për …!

Kliko per me shume info

iva-alikoËshtë shprehur gjithnjë se thashethemet nuk e shqetësonin, por mesa duket këtë herë Iva Alikon e ka prekur aty ku nuk mban

Këngëtarja ka postuar një status në Facebook ku shprehet se jep shpërblim për personat që e gjejnë se ku banon një vajzë për të cilën ka shpërndarë profilin në Facebook.

Kliko per me shume info

“1000€ shperblim kush ma gjen kete bitch ne foto , dua gjithcka rreth kesaj histerikeje ku banon , ku rri cdo informacion rreth kesaj esht i vlefshem per mua , kete mostren ne foto nuk e njoh fare , as me njeh as e njoh por ka ber gabimin me te madh te jetes qe ne fb e saj nepermjet nje postimi me ka prek aty ku sduhet aty ku un nuk mbaj, intelegjenca edukata i mungokan ne maximum thjesht paska nje fasad te deshtuar ….kjo meriton fjalor tjeter por per respekt te miqevr te mi ne fb nuk po flas me teper se ce meriton Jeten time ska shansin me te vogel ta njohi sepse jemi kilometra larg me gjithcka , me vjen keq sepse i paska ardh menopauza perpara kohe , bitch do me njohesh shum shpejt dhe do te tregoj e mesoj te mos i fusesh hundet aty ku sduhet,”-shkruan Iva në Facebook.

Për arsye privatësie gazeta Express nuk publikon foton apo emrin e vajzës në fjalë, veçse faktit se është një person i njohur për botën akademike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.