Iva Aliko “tërbon” Dhërmiun, i nxjerr të gjitha në mes të plazhit!

Kliko per me shume info

iva-aliko-makineIva Aliko e cila tashmë është e njohur për fotografitë e saj provokuese si dhe deklaratën se është në lidhje me një deputet kosovar të martuar, nuk resht së publikuarit foto “hot”.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen me një foto të sajën në plazhin e Dhërmiut, në të cilën ekspozon linjat trupore.

Kliko per me shume info

E veshur me një fustan ngjyrë të verdhë të tejdukshëm, Aliko ka treguar më shumë se ç’duhet. Pothuajse transparente.

fasdfasf

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.