Iva Aliko “tradhton” deputetin! Në krahët e një mashkulli me gjoksin zbuluar

Kliko per me shume info

iva-alikoooEmri i tij vazhdon të mbetet një mister i madh.

Por pavarësisht kësaj, lidhja në mes deputetit nga Kosova dhe vlonjatës Iva Alikos siç duket po vjen duke u zbehur, shkruan “Magazina.al“.

Kliko per me shume info

Por, kjo nuk po e pengon Iva Alikon të vazhdojë të provokojë me fotografi ku vë në pah të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik.

E një gjë të tillë ajo e bëri edhe në një fotografi me “Zogun” e Tiranës ku Iva shfaq gjoksin e saj bombastik para fytyrës së tij

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.