Ish-velina e “Fiks Fare” zhvishet në bregdet, “cmend plazhin”

Kliko per me shume info

violaaGazetarja sportive Viola Spiro, nje nga imazhet me simpatike te ekravene shqiptare eshte zhveshur ne plazh.

Ajo ka pozuar ne breg te detit duke treguar asetet e saj fizike. Dhe nuk ka shume supriza ne kete imazh pasi Viola Spiro eshte nje nga vajzat me te pelqyera te ekraneve shqiptare.

Angazhimi i fundit i saj profesional para pushimeve ishte emisioni dedikuar Europianit 2016.

Kliko per me shume info

Shfaqja e saj ne plazh me veshjen transparente me siguri ka terhequr vemendje, edhe pse duket se bukuroshja ka zgjedhur nje qoshe te vecuar per te pozuar ne imazhin te cilin e ka ndare me pas me fansat./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.