Ish i dashuri e kërcënon:Do publikoj foto intime, shkodranja e denoncon

Kliko per me shume info

vrasja-shkoderNjë vajzë nga Shkodra ka bërë një kallëzim për ish të dashurin e saj pasi ai e kërcënonte se do ti publikonte fotot e tyre intime në rrjetet sociale.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se, SH.D., banuese në Shkodër është paraqitur në rajonin e policisë dy ditë më parë dhe ka bërë kallëzim, se E.H., me të cilin ka pasur një lidhje intime, e ka kanosur se do publikoj në rrjete sociale foto që kanë bërë bashkë.

Blutë e Shkodrës kanë shpallur në kërkim të riun me inicialet SH.D i cili akuzohet për veprën penale “ndërhyrja në të dhënat kompjuterike”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.