Ironia e kryeministrit, reagon deputeti i PD-së: “Rama një kalama i llastuar”

Kliko per me shume info

bozdoKomenti i kryeministrit Edi Rama pak minuta para kalimit të draftit të reformës në komsionn ka shkaktuar pakënaqësi në PD. Sekretari Organizativ i PD-së, Eno Bozdo Shkruan se vetëm një kalama mund të mbaj qëndrime të tilla.
“Ne kete cast po lexoj statusin e fundit te Rames: Sa kalama i llastuar mund te jesh per te bere statuse te tilla pikerisht ne kete moment? Si nje djale i vogel i perkedhelur te cilit i ka marre lodren e preferuar versniku i tij …”,- shkruan Enno Bozdo në Facebook.

Ndërkohë kujtojmë dhe statusin e Ramës:

Kliko per me shume info

“Mos u shqetesoni, po lexojne ate qe kane pranuar dhe u duhet kohe per ta tretur. E mbase ju duan ne gjume te gjitheve kur te kaloje Reforma”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.