Zbulohet data, ja kur do të dalë në treg iPhone 7

Kliko per me shume info

iphone77Evan Blass, personi i njohur në botë për zbulimin e detajeve të pajisjeve të reja para se ato të dalin, ka shkruar se Apple do ta lansojë iPhone 7 dhe 7 Plus më 12 shtator.
Blass, i cili saktë ka zbuluar fotografi dhe detaje rreth celularëve të palansuar në të kaluarën, ka publikuar një shkrim në Twitter ku thotë: “Lansimi i iPhone 2016: java e 12 shtatorit”.

Blass njihet për zbulimin e detajeve të celularëve Android dhe parashikimi i tij për iPhone 7 përputhet me kohën e zakonshme kur Apple publikon pajisje të reja, transmeton Express.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.