Shikoni pamjen super që ka iPhone 7 kur ndizet!

Kliko per me shume info

iphone7Thashethemet rreth iPhone 7 po vazhdojnë ende, dhe adhuruesit e Apple janë duke e pritur me padurim lansimin e modelit të ri.

Me ditën e lansimit që po afrohet, thashethemet dhe detajet e reja që flasin për iPhone 7 vetëm sa po shtohen.

Kliko per me shume info

E fundit është një fotografi e publikuar online, që duket se shfaqë atë se si duket një iPhone 7 pasi të jetë ndezur, transmeton Gazeta Express.

Fotografia shfaqë një iPhone 7 në dizajn rozë të artë. Siç shihet në foto, ekrani ka më shumë ngjyrë dhe celulari ka një kamerë më të madhe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.