Inis Gjoni dhe e bija, rrezëllitëse me të bardha!

inis-gjoniTë dyja, nënë e bijë veshura me të bardha. Kjo është fotoja që nis javën regjisorja Inis Gjoni bashkë me të bijën Cocoantonel.

“Një dite speciale ishte kjo e para ca ditëve ..ku kjo dashuri e vërtet te mbush me oksigjen”, shkruan Inisi e cila mesa duket sot do të festojë një datë speciale bashkë me të bijën.

LEXO EDHE:  U divorcua nga mesfushori shqiptar, modelja: Futbollistët nuk i kënaqin gratë në shtrat
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here